Pizza Fratelli Radom

Posted on 12 maja, 2013

Pizza + 2 sosyPizzeria Fratelli w swoim menu posiada nie tylko pizzę ale także kebab, sałatki, napoje i desery. Lokal znajduje się przy ul. Limanowskiego 31. Zamówione potrawy możemy zjeść w ładnym lokalu bądź zamówić dowóz na telefon.
Zamówiłam pizzę wegetariańską w której skład wchodził: ser, cebula, kukurydza, papryka, pomidor, oliwki. Cena małej pizzy 32 cm – 23,1 zł cena dużej pizzy (42cm) to 25,1zł. Zdecydowałam się na pizzę dużą z dowozem do domu zapłaciłam ok 29zł. Pizza dotarła dość ciepła co jest sporym plusem. Otrzymałam dwa sosy gratis – czosnkowy i pomidorowy. Pizza na pierwszy rzut oka wyglądała zachęcająco jednak ilość cebuli w porównaniu do reszty dodatków była znacznie przeważająca – powinna nazywać się pizzą cebulową a nie wegetariańska. Znaczna ilość cebuli mi osobiście nie przypadła do gustu, jednak jeśli ktoś lubi taką ilość białej cebuli w pizzy to czemu nie 😉 Pizza mimo wszystko była dosyć smaczna. Ciasto średniej grubości, miękkie, drożdżowe jak najbardziej odpowiednie. Mimo tej dużej ilości cebuli która mi osobiście trochę przeszkadzała polecam pizzę z Fratelli.

1 Odpowiedź do “Pizza Fratelli Radom”

  1. pablo
    Sie 19, 2013
    Odpowiedź

    Z całą przykrością pisze tego posta ale myślę że jednak muszę będąc tam nie dalej jak wczoraj z małżonka zaszliśmy do tej pizzerii ku naszemu zaskoczeniu oprócz miłej pani która dość ciepło nas przyjęła nie było żadnego klienta biorąc pod uwagę środek wakacji niedziele godz coś po 21. Zamówiliśmy średnią pizze, po około jakiś 15 minutach dostarczono nam ją na stól po pierwszych kęsach z żoną niedowierzniem patrzylismy na siebie ale ciasto było niedopieczone w najdelikatnieszym słowu tego znaczenia bo niewiem jak okreslic ciemne surowe ciasto jakie sie nam objawiło po przekrojeni jednego z kawałków. Opuścilismy lokal bez żadnych uwag z nauczka że nie wchodzi sie tam gdzie niema klientów.Dodaj komentarz

Kategorie