Kebab Brooklyn Radom

Posted on 6 kwietnia, 2013

Brooklyn Kebab
Bar Brooklyn znajduje się na plantach (niedaleko dworca) na ulicy 1905 roku 1/9. Prostota wystroju lokalu została przełamana stylową fototapetą przedstawiającą Most Brookliński nocą. W Radomskim Brooklynie poza pizzą można zjeść kebab w różnych rodzajach tego dania między innymi kebab w bułce, pita, tortilla oraz kebab na talerzu.
Zamówiłam mały kebab w bułce cena 6,5zł. Jak na godzinę 18 w lokalu poza mną przy stoliku obok siedzieli klienci konsumujący pizzę która wyglądała dosyć apetycznie. Czas oczekiwania ok 20 minut. Kebab został podany na talerzu. Jako na mały kebab był całkiem spory. Porównywalny z kebabami za ~9-10zł w innych miejscach. Smak też nie zawiódł surówki (dwa rodzaje) były świeże, mięso w większości przypieczone niektóre kawałki były dość miękkie ale smaczne. Do wyboru dwa sosy łagodny i ostry ja zamówiłam łagodny.
Podsumowując wizytę w Brooklynie – tanio i smacznie mogę jak najbardziej polecić.

Aktualizacja 6.04.2013
Postanowiłam raz jeszcze odwiedzić bar „Brooklyn” mieszczący się przy ulicy 1905 roku. Zamówiłam ponownie mały kebab w bułce za 6,5zł – cena nie uległa zmianie od czasu mojej ostatniej wizyty w Brooklynie. Czas oczekiwania około 15 minut. Zdecydowałam się na konsumpcję w lokalu w którym nieco zmarzłam 🙂 Tak jak poprzednio kebab został podany na talerzu. Tym razem smak bardzo mnie zawiódł nie był to ten sam smaczny kebab sprzed miesięcy. Wybrałam kebab z sosem czosnkowym jak na sos był bardzo wodnisty i mdły w smaku. Mięso – tłuste kawałki nie przypieczone mimo, że były strasznie miękkie może nie stanowiłoby to problemu gdyby nie to, że trafiło mi się sporo pokaźnych kawałków tłustej skóry z kurczaka oraz kostki. Po konsumpcji w ciągu dnia nie czułam się zbyt dobrze. Podsumowując wizytę w Brooklynie zawiodłam się. Myślę, że to był mój ostatni zakup kebabu w tym lokalu. Mimo wszystko skusze się na spróbowanie pizzy w Brooklynie.

1 Odpowiedź do “Kebab Brooklyn Radom”

  1. Tuti
    Kwi 05, 2013
    Odpowiedź

    Również gościłem w tym lokalu i także zdecydowałem się na kebaba, jak najbardziej zjadliwy bez zastrzeżeń, ale na pochwałę też specjalnie nie zasłużył. Wystrój dość fajny i duży plus za polską kadrę.

    Bardzo fajny pomysł na stronkę czekam na następne lokale.Dodaj komentarz

Kategorie