Pizza Legenda Radom

Posted on 9 listopada, 2013

Caffe & Restaurant „Legenda” oferuje między innymi obiady, makarony, sałatki, desery a także Pizzę w 43 różnych kompozycjach. „Legenda” to właściwie dwa lokale jeden na ulicy Traugutta 31/33 oraz drugi na ul.Piłsudskiego 1.
Tym razem wpis bez zdjęć – które się niestety zagubiły. Przy następnej okazji na pewno dodam zdjęcia. W „Legendzie” zdarzało mi się gościć niejednokrotnie. Jeżeli chodzi o wnętrze, jest zrobione w starym stylu tak naprawdę dość nijakie, gdyż znajduje się tam wiele różnego rodzaju gadżetów. Przebywając w lokalu zdarzało się często ,że stoliki po poprzednich konsumujących gościach były nie posprzątane lub było to zrobione dość niedokładnie Na pułkach, blatach i dekoracjach gołym okiem widać kurz – tak wiec o porządek prawdopodobnie specjalnie nie dbają. Ale przejdźmy do tego co można zjeść w lokalu i tego co proponuje. Poza możliwością konsumpcji w lokalu „Legenda” oferuje również dowóz do domu i na taka formę konsumpcji się zdecydowałam. Zamówiłam dużą pizzę POLO (składniki: sos pomidorowy, ser, kukurydza, kurczak, oregano, cebula, pomidor, groszek) – cena dużej pizzy 22 zł, cena małej – 20 zł.
Koszt dowozu nieco mnie zaskoczył, gdyż za sam dowóz zapłaciłam aż 8zł i wspomnę ze odległość od pizzerii była naprawdę nie wielka wiec dowóz jest dość drogi zazwyczaj w innych lokalach jest to ok 4-5 zł.
Czas oczekiwania 30 min. Pizza dotarła ciepła z dwoma sosami w cenie pizzy – czosnkowy i pomidorowy. Ciasto średniej grubości, brzegi pizzy delikatnie przypieczone i chrupiące. Składniki smaczne, świeże. Pizza bardzo mi smakowała, co ważne na drugi dzień po podgrzaniu kawałka w piekarniku smakował równie dobrze jak bezpośrednio po zamówieniu. Tak wiec bardzo dobrą, świeżą pizzą lokal się broni 🙂 Podsumowując pizzę z Legendy polecam 😉

Dodaj komentarz

Kategorie